אבחון בגלגל העין לסובלים מסכרת

טיפול ואבחון סוכרת זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון סוכרת!


במהלך השנים התברר שמחלת הסכרת הולכת ונעשית למגיפה של ממש. למעשה, יש הרואים במחלה זאת את אחת הבעיות החמורות ביותר של המאה שלנו. חשוב לדעת שאבחון מוקדם של סכרת יכול להיות בעל משמעות קריטית ולהביא במקרים מסוימים אפילו להחלמה מהמחלה.

יש אפשרות המהירה של אבחון מחלה זאת באמצעות גלגל העין. לאחר ביצוע האבחון ניתן לספק מענה מתאים שיביא לשיפור משמעותי במצבו של כל חולה וחולה.

כיצד מבוצע האבחון?

שיטת האבחון באמצעות גלגל העין ידועה מזה שנים רבות ונערכו גם לא מעט מחקרים לאישוש היעילות. חוקרי השיטה והמטפלים מסוגלים לאתר סימנים שונים שמופיעים בגלגל העין (החלק הצבעוני שנקרא גם קשתית או איריס), למחלות לאף למצבים רפואיים ונפשיים מורכבים. אדם שמתמחה באבחון בגלגל העין ידע לקרוא נכון את הסימנים המעידים על מחלות שונות ובהן גם מחלת הסכרת.

חשוב להבין שהאבחון יכול לאתר לא רק את התשובה לשאלה האם האדם חולה במחלת הסכרת. האבחון יכול גם לסייע במענה על השאלה האם נוצר כבר נזק בשל המחלה, אילו איברים נפגעו כתוצאה ממה, עד כמה חמור הנזק וכדומה. בין היתר, אבחון בגלגל העין לסובלים מסכרת יכול לאתר:

  • בעיות אנדוקריניות הקשורות גם לסכרת, בעיות של שומנים בדם ובעיות הורמונליות.
  • מצבים של היפוגליקמיה וכן תנודתיות ברמת הסוכר בדם.
  • מצבים של רגל סכרתית ונזקים נוספים שנובעים מהמחלה, בשלבים המוקדמים וגם בשלבים המתקדמים שלה.

אבחון סכרת וגנטיקה

בניגוד למה שרבים סבורים, סכרת אומנם קשורה קשר הדוק לסגנון החיים ולתזונה אולם יש לה קשר בל יינתק גם עם גורמים גנטיים. אנשים בעלי מטען גנטי מסוים יהיו בעלי נטייה הרבה יותר גבוהה לסבול מסכרת במהלך חייהם בין אם בגיל צעיר ובין אם בגילאים מתקדמים.

חשוב לקחת בחשבון שאבחון מחלת הסכרת בהתבסס על שיטת האירידולוגיה, אבחון בגלגל העין, מסוגל לאתר את הנטייה הגנטית ואת הסיכון של הנבדק לפתח את המחלה. עוד הרבה לפני שניתן לגלות סימנים ברורים וסימפטומים גלויים יענה האבחון על השאלה עד כמה גדול הסיכוי שנבדק זה או אחר יפתח בהמשך את הסימפטומים החד משמעיים של הסכרת. האבחון חשוב כל כך שכן גם מי שמצוי בסיכון מוגבל מבחינה גנטית לסכרת יוכל להתמודד באמצעות סגנון חיים מתאים, שיטות של ניקוי הגוף מרעלים, התמודדות עם סטרס באופן חיובי ועוד.

אבחון סכרת פעילה

לצד אבחון הנטייה הטבעית של כל אדם לפתח את מחלת הסכרת יוכל האבחון באמצעות גלגל העין לספק מענה גם למצב של מחלה פעילה. ניתן לגלות במדויק את רמת הנזק שנעשה לאיברים שונים ולמנגנונים שונים בגוף בשל המחלה. בין היתר ניתן לדעת האם החולה סובל ממצבים כגון:

  • רגל סכרתית – ללא מענה מתאים קיים סיכוי גבוה לנזק נוסף עד כדי צורך בכריתה.
  • קיום של זיהומים שונים שמהווים תוצאה נלווית של מחלת הסכרת.
  • התפתחות של בעיות לב כגון טרשת עורקים שהן תוצאה ישירה של עודף הסוכר ומחלת הסכרת.
  • פגיעה בראיה – נזק מצטבר של הסכרת מביא לפגיעה ביכולת הראיה עד כדי עיוורון. ידוע שאי התייחסות וחוסר טיפול יביאו בחולים מסוימים לעיוורון בשל הנזק לרשתית ולכלי הדם העדינים של העין.

ישנם מאבחנים המומחים באבחון סכרת על פי גלגל העין אשר מסוגלים לא רק לאבחן אלא גם לסייע בשינוי סגנון החיים והתמודדות עם המחלה. ריפוי חלקי או מלא אפשרי במקרים רבים ובהחלט יש מה לעשות בכדי לסייע גם לאלה שכבר סובלים מנזקים והשלכות שונות.

שירותי טלרפואה
המרכז לטיפול ואבחון סוכרת

המרכז לטיפול ואבחון סוכרת מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון סוכרת, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון סוכרת. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:
מהו האינסולין הבזאלי?
מהו האינסולין הבזאלי?

בשנים האחרונות ישנן התפתחויות רבות בטיפול בסוכרת, דבר אשר משמח אנשים רבים אשר סובלים מהמחלה. גם בתחום של האינסולין הבאזלי ישנן התחדשויות אשר יכולות להשפיע

לקריאת המאמר »